Strona główna   
O firmie    Dokumenty    Koncesje    Zdjęcia dnia    Galeria    Kontakt
Oferta

Opisy krajów

Informacje
Goście na stronie: 8
Godzina 1:40
Środa 24.07.24
Imieniny: Kingi i Krystyny

Zdjęcie dnia


Subskrypcja
Podając swój adres e-mail, będziesz informowany o nowych ofertach.

   
  Oferta

Dział - -

Mirabilandia
Termin   02.09.2011
Kraj/Region   Włochy
Miejscowość   Ravenna
Cena   290pln

Program

Dzień 1  wyjazd z Nysy o godz19:00. Przejazd nocny przez Czechy Austrię Włochy. 
Dzień 2  o godz. 10:00 wejście na teren Mirabilandi  całodniowa zabawa (9 godz.), wyjazd około 20:00, przejazd nocny do Kraju.
Dzień 3  powrót w godzinach rannych.

Mirabilandia to największe nad Adriatykiem wesołe miasteczko. Park rozrywki znajduje się niedaleko Rawenny i zajmuje obszar 30 hektarów + 10 hektarów powierzchni wodnej. Tonąca w zieleni ogromna powierzchnia podzielona jest na różne obszary tematyczne.  Znajdziemy tutaj zarówno atrakcje przeznaczone specjalnie dla dzieci, jak i atrakcje ekstremalne tylko dla osób o mocnych nerwach. Wesołe miasteczko wciąż się rozwija i praktycznie co roku dochodzi coś nowego. W 2009 roku zbudowano bardzo szybką kolejkę iSpeed, która stała się jedną z największych atrakcji Mirabilandii. Całość oferuje ponad 40 atrakcji. Oprócz tego organizowane są rozmaite spektakle, pokazy kaskaderskie i akrobatyczne. Twórcy Parku realizują prostą receptę na doskonałą zabawę: 30% adrenaliny, 30% rozrywki, 40% relaksu, a to wszystko na tle przyrody.

Cena: 290pln  - Termin: 02-04.09.2011

W cenie: przejazd autokarem, obsługa pilota, ubezpieczenie.
Cena nie zawiera biletu wstępu do Mirabilandi.  Bilet grupowy 24€, dla dzieci poniżej 145cm wzrostu 20€, dla dzieci poniżej 100cm wstęp wolny. 
 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.
 
 
OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

 
  Code and design by new4mat.com Administracja