Strona główna   
O firmie    Dokumenty    Koncesje    Zdjęcia dnia    Galeria    Kontakt
Oferta

Opisy krajów

Informacje
Goście na stronie: 10
Godzina 0:56
Środa 24.07.24
Imieniny: Kingi i Krystyny

Zdjęcie dnia


Subskrypcja
Podając swój adres e-mail, będziesz informowany o nowych ofertach.

   
  O firmie

Podróże to nasza pasja, dlatego chcemy pomagać naszym Klientom poznawać świat. Właśnie taka praca to spełnienie naszych marzeń. Idealne połączenie pasji i aktywności zawodowej sprawia, że angażujemy się całkowicie w to, co robimy. A to przekłada się na zadowolenie Klientów. 
Specjalizujemy się od roku 1989 w organizacji imprez turystycznych, integracyjnych i szkoleniowych dla Firm, Szkół, Instytucji. Posiadamy Wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki nr 104. 
Sprzedajemy wyjazdy rzetelnych i tylko sprawdzonych touroperatorów. Selekcja partnerów, jaką dokonujemy umożliwia zagwarantowanie wysokiej jakości usługi, bezstresowy wypoczynek i bezpieczeństwo naszych klientów podczas całego wyjazdu. Dzięki temu dysponujemy bazą tysięcy ofert LAST MINUTE i FIRST MINUTE najlepszych światowych biur podróży. 

Wszystkie oferty na naszej stronie aktualizowane są na bieżąco. Gwarantujemy Państwu najniższą cenę, co oznacza, że ceny imprez są dokładnie takie same jak u organizatorów tych podróży. 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.
 
 
OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

 
  Code and design by new4mat.com Administracja