Strona główna   
O firmie    Dokumenty    Koncesje    Zdjęcia dnia    Galeria    Kontakt
Oferta

Opisy krajów

Informacje
Goście na stronie: 3
Godzina 21:56
Czwartek 09.07.20
Imieniny: Zenona i Weroniki

Kursy walut
Kurs z dnia 2020-04-10
Euro4,5484 zł
Dolar4,1566 zł

Zdjęcie dnia


Subskrypcja
Podając swój adres e-mail, będziesz informowany o nowych ofertach.

   
  PowiększenieDział - Oferta dla grup - oferta

Kraje Beneluxu – 6 dni
Termin   
Kraj/Region   Kraje Beneluxu
Miejscowość   Benelux
Cena   ok. 750PLN

Benelux – jest to region w Europie Zachodniej składający się z trzech krajów: Belgii, Holandii i Luksemburgu. Nazwa oznacza pierwsze litery nazw tych krajów: Belgia, Nederland (Holandia), Luksemburg.

HOLANDIA

AMSTERDAM
Rijksmuseum - Muzeum Narodowe. Prezentowany zbiór siedemnastowiecznego malarstwa niderlandzkiego jest nieporównywalny z jakimkolwiek innym. Kolekcja muzeum zawiera ponad 20 obrazów Rembrandta oraz liczne dzieła Steena, Halsa, Vermeera i wielu innych mistrzów holenderskich.
Muzeum Van Gogha - jedna z większych atrakcji turystycznych Amsterdamu. Posiada duży zbiór obrazów artysty (ok. 200 obrazów i 600 grafik), zgromadzonych przez Theo Van Gogha, brata artysty.
Muzeum Figur Woskowych (Madame Tussaud's) - wystawa figur woskowych połączona z efektami specjalnymi, pełna ruchu, niezwykłych odgłosów i światła. Pozwala przenieść się w czasy "złotego wieku" Amsterdamu,ale pokazuje też współczesność.
Szlifiernia diamentów - unikalna możliwość obejrzenia pracy szlifierzy diamentów oraz wystawy gotowych wyrobów. W trakcie zwiedzania odbywa się prezentacja biżuterii połączona ze sprzedażą.
Muzeum Heinekena - mieści się w zbudowanym w 1867 roku browarze. Historia powstania słynnej receptury, sposobu produkcji oraz form dystrybucji prezentowana jest w fascynujący sposób, jako widowisko świateł i dźwięku. Zwiedzanie kończy się darmową degustacją piwa, podawanego w ilościach mogących zadowolić każdego piwosza.

AALSMEER
Bloemenveiling - największa na świecie giełda kwiatów pozwala zobaczyć jak w rzeczywistości wygląda przemysł kwiatowy. Jej obrót jest oszałamiająco duży, a wiele z oglądanych kwiatów pojawia się tego samego dnia w głównych miastach europejskich.

ROTTERDAM
Euromast - wieża z windą, która obracając się wokół własnej osi, wywozi zwiedzających na wysokość ponad 185 m. U stóp rozciąga się wspaniały widok na miasto i największy port przeładunkowy świata.

HAGA
Madurodam - miniaturowe miasteczko, w którym w skali 1:25 można zobaczyć najsłynniejsze miejsca w Holandii. Dochody z biletów przeznaczone są na wsparcie działalności społecznej i kulturalnej
Scheveningen - dawny port rybacki, obecnie stał się najbardziej luksusowym letniskiem nadmorskim w Holandii. Większość turystów przyjeżdża tu ze względu na wspaniałą plażę.

BELGIA

BRUKSELA
Laeken - królewskie przedmieście Brukseli. Obok siedziby władców znajduje się tu ogromny park publiczny z licznymi atrakcjami. Największa z nich to niewątpliwie Atomium czyli model molekuły. Wewnątrz jego metalicznych kul mieści się muzeum i restauracja, ale największą atrakcją jest dezorientujące uczucie w czasie podróży windą z jednej kuli do drugiej. U stóp budowli znajduje się makieta Europy.
Królewskie Muzea Sztuk Pięknych - w skład, których wchodzi Muzeum Sztuki Dawnej i Muzeum Sztuki Nowoczesnej. Obiekt zawiera wspaniałe zbiory malarstwa flamandzkiego m.in. dzieła Brueglów, Rubensa, Gauguina, Matisse'a, Chagala i wiele innych.
Grande Place - główny plac miasta. Znajdują się tu przepiękne XVII-wieczne kamienice, a wśród nich Hotel de Ville czyli ratusz miejski. Zaledwie kilka kroków od placu umieszczono symbol Brukseli, słynną figurkę chłopca zwanego Manneken Pis.

WATERLOO
Miejsce klęski Napoleona. Można tu zapoznać się szczegółowo z okolicznościami bitwy, która zmieniła historię Europy. Oprócz 100-metrowego kopca z ogromną figurą lwa na szczycie, jest możliwość obejrzenia panoramy bitwy, mapy topograficznej i filmu.

 

LUKSEMBURG

Stare Miasto - w nim przede wszystkim Place d'Armes z wieloma restauracjami i barami oraz Pałac Książęcy, którego historia sięga czasów renesansu, i który jest wspaniałym przykładem niezwykłego stylu mauretańskiego.
Kazamaty - niesamowite umocnienia obronne wykute w skale. Są częścią dawnych fortyfikacji, pochodzących z X wieku.

 

Ramowy program imprezy:
1 dzień - wyjazd w godz. wieczornych, przejazd nocny do Luksemburga.
2 dzień - przyjazd do Luksemburga, zwiedzanie, wyjazd do Brukseli, po drodze zwiedzanie Waterloo. Przejazd w okolice Brukseli, zakwaterowanie, nocleg.
3 dzień - śniadanie, zwiedzanie Brukseli. Wyjazd do Brugii (Flamandzka Wenecja), zwiedzanie, powrót do Brukseli, nocleg.
4 dzień - śniadanie, wyjazd do Antwerpii, zwiedzanie. Przejazd do Amsterdamu zakwaterowanie.
5 dzień - śniadanie, zwiedzanie Amsterdamu, przejazd nocny do Berlina.
6 dzień - przyjazd do Berlina, krótkie zwiedzanie. Przejazd do Polski, powrót w godz. nocnych.

 

Świadczenia:

 • przejazd autokarem lux
 • 3 noclegi
 • 3 śniadania
 • ubezpieczenie
 • opiekę pilota
 • podatek Vat

 •  

  Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.
   
   
  OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

   
    Code and design by new4mat.com Administracja