Strona główna   
O firmie    Dokumenty    Koncesje    Zdjęcia dnia    Galeria    Kontakt
Oferta

Opisy krajów

Informacje
Goście na stronie: 7
Godzina 3:28
Sobota 30.05.20
Imieniny: Feliksa i Ferdynanda

Kursy walut
Kurs z dnia 2020-04-10
Euro4,5484 zł
Dolar4,1566 zł

Zdjęcie dnia


Subskrypcja
Podając swój adres e-mail, będziesz informowany o nowych ofertach.

   
  PowiększenieDział - -

Jarmark Bożonarodzeniowy w Berlinie
Termin   14-15.12.2013
Kraj/Region   Niemcy
Miejscowość   Berlin
Cena   399pln

DZIEŃ 1  - Wyjazd o godz. 5:00. Przejazd do Niemiec. Czas wolny na Jarmarku Świątecznym. Będziemy mogli skosztować licznych smakołyków: cynamonowych precli, keksu, chleba ze słoniną czy też "Glühwein" - grzanego wina z przyprawami oraz podziwiać tradycyjne rękodzieło. Spacerując udekorowanymi uliczka-mi damy się oczarować świątecznej aurze. Przejazd na miejsce zakwaterowania, obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ 2 Po śniadaniu zwiedzanie Berlina: Wejście na kopułę Reichstagu, Statua Zwycięstwa, spacer spod Bramy Brandenburskiej- symbolu miasta, Pomnik Ofiar Holocaustu, przejazd Aleją Unter den Linden, przez Wyspę Muzeów i Berliner Dom- katedrę z grobowcami Hohenzollernów do Alexanderplatz- słynnego placu w centrum miasta. Powrót do nysy w godzinach wieczornych.

 

 

 

 

Ważne informacje

Wyjazd ma charakter grupowy. Minimalna ilość uczestników 40 osób.

Program jest ramowy i może ulec zmianie w zależności od warunków pogodowych oraz innych czynników niezależnych od biura.

 

 

W cenie: przejazd autokarem, opieka pilota, 1 w hotelu w Berlinie (pokoje 2 - 3 osobowe), 1 obiadokolacja, 1 śniadanie, ubezpieczenie KL, NW.

Cena nie zawiera: napoi do obiadokolacji, wydatków własnych, biletów wstępu do zwiedzanych obiektów: Pergamon Museum (fakultatywnie) 12Eur, Katedra Berlińska 7 Eur.


 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.
 
 
OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

 
  Code and design by new4mat.com Administracja